Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '864cad4f30802162c7cd2de4ed651d21', '54.80.87.166', 1539707367, 'user_login_block', '7a47315a30bc0e343384738127e4a375', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='797400ae3f35a5b4273d45ad7172cf57' WHERE csid=10670065 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10670065 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10670065 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539707367, solution='htQXN' WHERE csid=10670065 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Філотаймія - колекціонування кишенькових календариків. Дуже часто цей напрям називають також календарістіка.

З історії календаря

Великими тиражами кишенькові календарики в СРСР стали випускатися з 1986 р. До цього року загальна кількість випущених в СРСР кишенькових календариків оцінюється в 20-22 тис. видів. Після 1986 р. така ж кількість календариків стало виходити кожні п'ять років (1987-91 рр.., 1992-96 рр..), а потім і просто за два роки (1998-99 рр.).. Кількість колекціонерів календарів в Росії оцінюється в 1000 чоловік.

Календар - система розподілу часу на окремі, по можливості рівні, проміжки. Розподіл це має величезне значення для суспільного життя народів, що регулюють по календарю як свої заняття, так і релігійні та громадянські свята. Поява календаря у якогось народу показує, що народ цей досяг вже досить високої культури.
Велика Енциклопедія держави Російської. 1986.

З чого починається колекція
Автор: Барінов Ю.В.

Кожен з нас в дитинстві зберігає фрагменти приємних спогадів про отриману листівці або з'їденої цукерці. А може, це була записка подруги або автограф улюбленого співака. У ті далекі роки в кожній родині була хоча б маленька, але бібліотека журналів і книг. Про поголовному захопленні марками і монетами написано тисячі книг. У всіх кіосках можна тоді було придбати тематичні набори для початківців філателістів. У той час як меломани ховалися по підворіттях і обмінювалися пластинками зарубіжних виконавців і фотографіями музичних груп. Інтерес до сірникових етикеток привів у серйозне колекціонування розділ під назвою - Філуменія. Від екскурсійних поїздок по містах нашої неосяжної Батьківщини залишалися значки з видами міст і пам'ятних подій. На красивих ганчірочках і килимах вивішувалися досягнення відпускного часу і роботи в студентських загонах. Для тих, хто починав систематизувати значки по розділах, наприклад, герби міст або спорт, починалася дорога в фалеристики. Збирання листівок - репродукцій картин відомих художників - було дорогою до музею. Також і в пам'ять про відвідування виставки в музеї залишалися репродукції. Цей вид колекціонування надалі став називатися філокартії. Минулі роки знецінення рубля викинули тисячні купюри вже колекційних бонів, грошове значення яких тільки визнавали колекціонери - боніста. Але найпопулярнішим, мабуть, було і залишається колекціонування монет під назвою - нумізматика. Навіть зараз археологи, озброївшись металошукачами, знаходять античні монети і поповнюють колекції музеїв.

Зросли тепер і приватні колекції, в яких з'явилися таксофонні картки та картки інтернету. Молодіжне захоплення пивом призвело до колекціонування пивних підставок з барів і ресторанів. Спортивні фанати продовжують збирати атрибутику улюблених гравців і квитки на матчі.

Театральні колекціонери збирають програмки з автографами акторів. Словом, як співають у відомій по телеекрану пісні «... Думайте самі, вирішуйте самі -. Мати чи не мати»

Поняття «колекціонування» стійко увійшло в наш сучасний спосіб життя і повсякденний лексикон. Люб'язні молоді люди в краватках запропонують всім гуляють по проспекту Кірова нову колекцію авторучок і якихось незрозумілих корисних речей за півціни. З багатьох вітрин кричать написи про нові колекції валіз, одягу або кондитерських наборів, що безумовно служить хорошою рекламою для відкриваються або переобладнаних магазинів. У чому ж сенс колекціонування, коли старі колекційні речі в магазині будуть називатися - поганим нереалізованим товаром?

Щоб краще зрозуміти і розібратися у витоках колекціонування та достовірно дати оцінку справжньому значенню слова, слід відправитися на міжнародну виставку-ярмарок «Російський колекціонер», що проходила у виставковому комплексі «Ленекспо» Санкт - Петербурга. Друга спеціалізована виставка з філателії, боністиці, філокартії, фалеристики, нумізматики та інших видів колекціонування проходила з 9 по 13 червня при інформаційному участю щомісячної газети «Саратовський колекціонер». На виставці експонувалися як роботи вітчизняних колекціонерів з Санкт-Петербурга, Москви, Вологди, Омська, так і колекції з Німеччини, Фінляндії, Чехії, Україні. Директор виставка-ярмарку Анна Маграчева вважає, що вдалося створити єдине колекційне простір для поєднання традиційних видів колекціонування і незвичайних, рідкісних, що дивують своєю оригінальністю.

Інформаційну підтримку на виставці поряд з «Саратовським колекціонером» надавали журнал «Жук» - для колекціонерів листівок і журнал «Антикваріат» - для колекціонерів та професійних антикварів. Наш петербурзький колега в особі головного редактора газети «Петербурзький колекціонер» Олега Олександровича Сиром'ятникова так визначив сьогоднішній стан терміна «колекціонування»: «Сьогодні колекціонуванням називається цілеспрямоване збиральництво щодо однорідних предметів, що мають історичну, художню або наукову цінність». Важко співвіднести з якоюсь перерахованої цінністю самарський шоколад «Колекція». Адже понад 2000 років тому знаменитий оратор стародавності Цицерон у промові «Про призначення Гнея Помпея полководцем» словом «колекція» назвав збори розрізнених предметів у єдине ціле, тим самим позначивши величезну армію збирачів звичайних предметів.

Так хто ж ці люди і чим вони відрізняються від всіх інших? Власне кажучи, кожний із нас або колекціонер, або десь в душі зберігає колекційні зачатки, витоки яких в нашому дитинстві. У більшості своїй ми збираємо марки, монети, листівки. Ці захоплення переносяться на більш дорогі серцю предмети антикваріату або образотворчого мистецтва, коли з'являються відповідні кошти. Але, мабуть, найцікавішим виявляється колекціонування предметів, яких у повсякденному житті багато і на які перестаємо звертати увагу. Користуючись громадським транспортом і отримуючи фіскальні документи, не кожен проявить терплячу наполегливість зберегти квитки не тільки до контролера, а й до відвідувача на персональній виставці «Ленекспо». А вже зібрати «щасливі квитки» і того скрупульозніше завдання. Адже існує музей не з'їдених квитків! Колекціонування - погляд, по-особливому на навколишні предмети.

Виставка в "Ленекспо" в культурній столиці Росії надала можливість поглянути на колекції та їх творців, відкрити захоплюючий світ, в якому кожен може знайти собі місце, виразити себе різноманітне і глибоко.


Джерело: karman-kalendar.polubomu.ru