Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Результат пошуку зображень за запитом "Сучасне керівництво проектами" На платформі Prometheus стартував безкоштовний онлайн-курс «Сучасне керівництво проектами – мистецтво порушення правил»!

Як ефективно управляти проектами? Як мотивувати команду? Чому відбувається перевитрата коштів та постійно не вистачає часу?

Вже на першому тижні Ви дізнаєтеся як виникають проекти, чому час став ключовим фактором у майстерності управління проектами та як від стратегії перейти до проектів.

Загалом курс руйнує стереотипний підхід до планування й проектування і стверджує: гнучка постановка задачі проекту на етапі ідеї – це доцільний та виправданий крок.

«Залізний трикутник» планування – зміст і якість, час і вартість – в сучасних умовах інколи може завдати проектові шкоди.
Поєднання процесів планування і реагування на варіації у подіях практично у момент їх появи – запорука успіху в роботі сучасного фахівця.

Експертні думки вітчизняних та іноземних практиків-управлінців дозволять порівняти два ключових підходи сучасності – ССРМ (метод критичного ланцюга) і SCRUM, та детально визначити випадки, в яких кожен з них доцільніше використовувати.

У цій програмі буде надано відповіді на ключові питання планування і розглянуто типові помилки.

Курс розрахований на керівників та учасників проектів, які вже набули базовий практичний досвід, відчули ефект від застосування проектної методології й прагнуть подальших вдосконалень.

Посилання на курс тут.

Курс створено в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує МФ «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні. Думки та позиції викладені в цьому курсі є позицією автора та необов’язково відображають позицію уряду Швеції.