Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Atlas Corps пропонує стипендією для кращих лідерів громадської сфери. Місія полягає в тому, щоб вирішувати найважливіші соціальні проблеми шляхом навчання лідерів, зміцнення організацій, а також просування інновацій через міжнародне спілкування кваліфікованих професіоналів неприбуткового сектору.

Стажування від Аtlas Corps, як правило, триває 12-18 місяців. Стажери працюють повний робочий день у приймаючих організаціях, розвивають лідерські навички та вивчають кращі некомерційні практики в рамках професійної серії розвитку Atlas Corps Global Leadership Lab та можливостей нетворкінгу з іншими стипендіатами, які є професіоналами в НУО з усього світу.

Ця стипендія включає в себе медичне страхування, реєстрацію на Atlas Corps Global Leadership Lab, витрати на переліт та візове оформлення, а також стипендію для покриття основних витрат (харчування, місцевий транспорт, проживання).

Вимоги для участі в стажуванні від Atlas Corps:
Два і більше років відповідного досвіду роботи;
Ступінь бакалавра або його еквівалент;
Володіння англійською мовою (розмовна, письмова, читання)
Вік 35 років або молодше
Згода працювати в іншій країні;
Прагнення повернутися на батьківщину після 12-18 місяців стажування;
Згода жити на базову стипендію, яка покриває лише продукти харчування, проживання і місцевий транспорт.

Процес подачі заявки:
Онлайн реєстрація – Частина 1: Вам потрібно створити логін і ви можете зберегти ваші відповіді, так ви зможете повернутися до форми подачі заявки в будь-який час. У частині 1 (так звана, «коротка форма»), надається контактна інформація та проводиться первинна перевірка відповідності вимогам, у разі пройденого тестування, заповнюються додаткові довідкові питання і одне коротке есе.

Онлайн-реєстрація – Частина 2 (тільки за запрошенням): Atlas Corps розглядає Частину 1 заявки і запрошує кандидатів, які відповідають вимогам, для виконання Частини 2 (так звана, «довга форма»), яка включає в себе додаткові питання про навички та інтереси і кілька коротких есе.

Процес розгляду заявок Atlas Corps (тільки за запрошенням): Atlas Corps розглядає Частину 2 заявки і відбирає кращих кандидатів для інтерв’ю по скайпу з Радою Atlas Corps Selection, включаючи співробітників Atlas Corps, представників некомерційного сектору, уряду і бізнес-лідерів з різних країн світу.

Процес розгляду кандидатів приймаючою організацією (тільки за запрошенням): кандидати, які пройшли етап співбесіди в Atlas Corps, відбираються як півфіналісти, що означає їхнє право бути розглянутими – потенційними приймаючими організаціями – для розміщення залежно від їхніх інтересів і навичок, а також потреб організації (скайп-інтерв’ю).

Відбір і візові процедури: приймаючі організації надають свої остаточні рекомендації до Atlas Corps і Atlas Corps сповіщає відібраних кандидатів.

Пріоритетний дедлайн – 19 червня. Заявки приймаються протягом всього року.

УСІ ДЕТАЛІ 

Atlas Corps English Teaching Fellowship in Latin America

 

Автор – Meredith Newmark, Atlas Corps

 

Підготувала Аліна Пасічна