Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Результат пошуку зображень за запитом "Україна забороняє соцмережі" Україна забороняє діяльність на своїй території російських соціальних мереж “ВКонтакте” та”Однокласники”. Про це йдеться в указі президента України Петра Порошенка № 133/2017 від 15 травня, опублікований на офіційному сайті глави держави.

Таким чином президент увів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів”.

Згідно з ним, санкції продовжуються на рік проти 1 тис. 228 фізичних та 468 юридичних осіб. Також цим Указом визнаються такими, що втратили силу низка аналогічних указів президента України від 2015 і 2016 років. У переліку заборонених російських компаній значаться також сайти Mail.Ru Group і “Яндекс”. Крім того, до списку потрапили компанії-розробники програмного забезпечення ABBYY.

У “Яндекс” уже назвали ці заходи санкціями проти 11 млн українських користувачів, які “щомісяця обирають наші сервіси”, і проти тисяч українських організацій, які “використовують наші технології та сервіси для розвитку своїх бізнесів”.

Також санкції стосуються телеканалів РБК, “ТВ Центр”, ВГТРК, “НТВ Плюс” і “Звезда”, ТНТ, РТР-Планета”, “Россия-24″, “Наше радіо” та інших ЗМІ. Також буде заблоковано доступ до сайту “Кинопоиск”.

Під заборону потрапили антивірусні компанії “Лабораторія Касперського” і DrWeb.

Відповідно до указу, інтернет-провайдери зобов’язані заблокувати доступ до цих інтернет-ресурсів.


Порошенко прокоментував заборону  та інших російських сервісів та соцмереж

“Наразі немає чіткого механізму блокування. Не всі провайдери мають навіть технічну можливість здійснювати блокування. В самому рішенні РНБО перелік сайтів теж вказаний не дуже грамотно. Наприклад, ВКонтакте вказаний як www.vk.com. Блокування з боку провайдера цієї адреси ні на що не вплине. Повинен бути https://vk.com”, – йдеться в огляді Watcher Чому російські соцмережі треба було закрити ще 3 роки тому?.

Наприкінці січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила трансляцію в Україні російського каналу “Дождь”. Головною причиною заборони у Нацраді назвали те, що канал зображує Крим як частину території Росії.

Протягом 2014-2016 років Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила 76 російських каналів. Ці канали не є політичними чи інформаційними: пізнавальні “Зоопарк”, “Охотник и рыболов”, “Еврокино”, “Топшоп ТВ”, а також культурно-просвітницький “Теле 9″.