Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

На платформі Prometheus стартував масовий безкоштовний онлайн-курс «Соціальна робота з людьми, які мають хронічні захворювання».

Бути частиною цивілізованого світу – це, в першу чергу, орієнтуватися на високі соціальні стандарти.

Сучасні українські реалії свідчать, що за статистикою ми у 40 разів поступаємося європейським країнам за кількістю соціальних працівників на сто тисяч жителів.

В умовах значної нестачі таких потрібних кадрів, цей онлайн-курс містить усю необхідну інформацію про те, як допомогти близькому оточенню, родичам, друзям та найдорожчим людям у тяжких обставинах.

Курс дозволить опанувати теоретичні знання та практичні навички соціальної роботи, вміння проводити соціальну роботу серед людей, що опинилися сам на сам зі страшним діагнозом та потребують захисту й підтримки.

Вже перший тиждень курсу стосуватиметься загальних засад соціальної роботи та консультування. В рамках модулю буде структуровано знання щодо змісту соціальної роботи, основних засад її впровадження. Ви зможете проаналізувати особистісні характеристики, необхідні фахівцю-консультанту, визначити ціннісні орієнтири його роботи. Матимете змогу розглянути інструменти ефективного консультанта, які він використовує аби підтримати людину, дати можливість поділитися переживаннями, обрати шлях до розв’язання проблем. Ці знання допоможуть вам у подальшому виборі практик консультативної роботи, які також будуть предметом нашого обговорення.

Також у курсі буде розкрито майже табуйовану тему у суспільстві – тему смерті, у якій наші викладачі розкажуть про основні принципи роботи з пацієнтом на термінальній стадії.

Курс розрахований на широке коло слухачів. Особливо корисним курс стане для соціальних працівників, психологів, психотерапевтів, громадських активістів, а також всіх, у кого виникла певна ситуація у родині або найближчому оточенні.

Зміст курсу:

ТЕМА 1: Соціальна робота та консультування
ТЕМА 2: Основні теоретичні засади для здійснення консультування та супроводу клієнтів з хронічним захворюванням
ТЕМА 3: Індивідуальне представництво інтересів (ІПІ)
ТЕМА 4: Кейсменеджмент
ТЕМА 5: Паліативна допомога
ТЕМА 6: Прихильність до лікування

Старт курсу: 6 червня 2017 року

Посилання на курс тут.

Масовий безкоштовний онлайн-курс для соціальних працівників та всіх зацікавлених слухачів «Соціальна робота з людьми, які мають хронічні захворювання» презентовано Благодійною організацією «Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США – CDC у рамках Надзвичайної ініціативи президента США PEPFAR.