Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, 'c15fbcc729466d4abe63c6f8f54408f0', '54.224.118.247', 1539776267, 'user_login_block', 'fb49c178e75725c5f6eb54e5ed095a56', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='a574cd26a0bcfe1c8431d1448cf961fd' WHERE csid=10702964 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10702964 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10702964 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539776267, solution='SreR6' WHERE csid=10702964 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

 Початок: 21.08.2017 о 09:30

Закінчення: 23.08.2017 о 14:30
Адреса: Одеса, 
Місце: простір Impact Hub Odessa 

open_data_story_camp
Open Data Story Camp – триденний data-дайвінг (Одеса)

Запрошуємо на триденний data-дайвінг з аналізу даних та пошуку історій на основі відкритих даних Open Data Story Camp.

Що: Open Data Story Camp – це триденний інтенсив з командної роботи над аналізом та візуалізацією даних з Єдиного державного реєстру судових рішень України та інших відкритих даних.

Де: Швартуємося на березі Чорного моря, м. Одеса.

Коли занурюємося: 21-23 серпня 2017.

Наш ідеальний дата-дайвер: Для участі у глибинних дослідженнях запрошуємо журналістів-розслідувачів, програмістів, аналітиків та громадських активістів. Ви маєте вміти триматись на плаву: володіти базовими навичками роботи з даними та мати високий рівень зацікавленості у даних Єдиного державного реєстру судових рішень. Перевагою є будь-які знання та навички, які допоможуть вам створити цікавий додаток, сайт, журналістський, аналітичний матеріал. 

Про можливості: 
Open Data Story Camp – це можливість реалізувати свою ідею, створити корисний продукт в атмосфері командної роботи, за підтримки фахівців у сфері роботи з даними та дата-журналістів. Це простір для обміну знаннями та навичками, освоєння нових інструментів, методологій та технік роботи. А ще – майданчик для цікавих знайомств та творчості у спільноті однодумців.

Тож гайда за досвідом триденного non-stop дата-дайвінгу!

Правила гри:
Учасники об’єднаються у команди по 4-5 людей для роботи над проектами на основі даних Єдиного державного реєстру судових рішень України. Проектом може бути додаток, аналітика, стаття, інтерактивна візуалізація, веб-аплікація та інше.

Команди будуть сформовані з учасників із різними знаннями та навичками. Кожна команда об’єднає:
– учасників, які володіють інструментами та програмами для аналізу й обробки даних,
– учасників, що мають досвід написання текстів та створення візуалізацій, а також
– учасників, що вміють знаходити необхідну інформацію у відкритих реєстрах і мережі Інтернет.

Етапи запливу: 
– підготовка: команди навчаться завантажувати дані за допомогою АРІ та здійснювати підготовку даних до аналізу;
– інструктаж: лектори розкажуть про особливості журналістики даних, специфіку даних та способів роботи з ними, пошуку в них історій;
– занурення: команди згенерують ідеї, опрацюють дані та створять проекти на їх основі, за необхідності отримуючи підтримку менторів
– вихід на поверхню: команди презентують свої проекти і розкажуть про плани їх можливого розвитку

Участь в Open Data Story Camp безкоштовна. Організатори події забезпечують харчування учасників, для учасників з інших міст забезпечується проїзд та проживання в місті Одеса.

Реєструйтеся на відбір до дайвінг-команди (до 8 серпня включно): тут.

Участь у Open Data Story Camp відбувається на конкурсній основі з урахуванням навичок майбутніх учасників.

Учасників, що успішно пройшли відбір, буде повідомлено 11 серпня.

Дата-інструктори:
У створенні продуктів будуть допомагати ментори Кемпу. Хто саме це буде, ми повідомимо згодом на сторінці facebook-події.

Детальніше про подію на сторінці facebook-івенту. Hop on board!

Програму проводить ГО «Агенція журналістики даних» за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України в рамках проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах».