Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

 

88
The Knight Visiting Nieman Fellowships – стипендії 2018

The Knight Visiting Nieman Fellowships підтримуються the John S. and James L. Knight Foundation на допомогу молодим інноваторам у розробці проектів, спрямованих на підвищення якості журналістики.

The Knight Visiting Nieman Fellowships в Гарвардському університеті пропонують короткострокові можливості для досліджень зацікавленим у роботі над спеціальними проектами, спрямованими на пошуки нових способів популяризації журналістики. Кандидат(к)и не мусять бути обов’язково практикуючими журналістами, але повинні продемонструвати способи того, як їхня робота в Гарвардському університеті та Nieman Foundation може покращити перспективи майбутньої журналістики. Це може бути пов’язано з дослідженням, програмуванням, дизайном, фінансовими стратегіями або іншими сферами.

Разом з журналістами, до подачі заявок запрошуються також: видавці, програмісти, дизайнери, медіа-аналітики, науковці та інші, зацікавлені у підвищенні якості, створенні нових бізнес-моделей або розробці програм для покращення якості журналістики. Проекти пропозицій можуть бути завершені як протягом часу, проведеного в Гарварді, так і після. Протягом навчання учасники перебуватимуть в Кембриджі, а вже наприкінці періоду досліджень зможуть презентувати свої дослідження для  Nieman Foundation. Академічні досягнення не є важливими.

Успішні заявники запрошуються до Nieman Foundationа на період від декількох тижнів до трьох місяців, залежно від масштабності проекту. The Knight Visiting Nieman Fellowships дає доступ до великих ресурсів у Гарварді та Кембриджі, включаючи місцевих вчених, дослідницьких центрів та бібліотек. Успішні заявники також мають можливість працювати з Nieman Foundation та різними проектами, включаючи  Nieman ReportsNieman Journalism Lab, and Nieman Storyboard.

Інші ключові моменти  – на сайті 

Кінцевий термін подання заявки на отримання стипендій на 2018 р. – 29 вересня 2017 р.

 

Підготувала – Наталія Лаврук