Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, 'a832d3a9f0663d66e907a6b313703c82', '54.224.118.247', 1539776483, 'user_login_block', '50b726849406245148fe6c5256fe8dfe', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='84f112c9f9b194f47fcfb6aa63f206d0' WHERE csid=10703078 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10703078 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10703078 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539776483, solution='F6iPH' WHERE csid=10703078 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Національна поліція України святкує своє офіційне свято. Кожен з нас може підтримати поліцейських на шляху довгої реформи з перетворення радянської системи органів внутрішніх справ на ...

Автор: 
Vlr

085A0148
Основи Вашого спілкування з поліцією: інструменти правових знань

Сьогодні Національна поліція України святкує своє офіційне свято. Кожен з нас може підтримати поліцейських на шляху довгої реформи з перетворення радянської системи органів внутрішніх справ на поліцію європейського зразка. Ваша правова обізнаність та вміння вирішити будь-яку конфліктну ситуацію законним шляхом посприяє покращенню комунікації суспільства з поліцією. Про те, як цього досягти, дізнавайтеся завдяки конкретним інструментам Асоціації УМДПЛ.

 

BezymyannyjАдвокат у кишені

У практичному пораднику викладено базові поради, як поводитись з працівниками поліції. Порадник розкриває такі найбільш типові ситуації : «Зустріч із поліцейським на вулиці»; «Вас звинувачують у вчиненні адміністративного правопорушення та затримують»; «Вас викликають у відділення поліції»; «Обшук Вашого помешкання або іншого володіння» тощо.

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

Дізнатися більше

Отримати друкований примірник – тут

1110 порад водієві

Завдяки цьому практичному пораднику ви отримаєте базові поради, як водієві варто поводитись із працівниками поліції на дорозі. Найбільш типові ситуації згруповано у такі тематичні блоки: «Вас зупинила поліція»; «Поверхнева перевірка та огляд автомобіля»; «Огляд на стан сп’яніння»; «Ваш автомобіль хочуть доставити на штрафний майданчик» тощо.

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

Дізнатися більше

Отримати друкований примірник – тут

Znimok-ekrana-2016-08-30-o-15.47.28Взаємодія з поліцією у зоні проведення АТО

У третьому практичному пораднику серії «Ти і поліція» розглянуто типові ситуації, що виникають із поліцією в зоні проведення антитерористичної операції. Типові ситуації викладено з урахуванням особливостей законодавчого регулювання на цій території. Також був врахований досвід організацій, які постійно відвідують територію військових дій.

Практичний порадник орієнтований на тих, хто прагне до безконфліктного перебування в зоні проведення АТО – волонтерських організацій, місцевих мешканців та інших.

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

Дізнатися більше

Znimok-ekrana-2016-10-06-o-20.33.08

Притягнення до адміністративної відповідальності поліцією

Четвертий практичний порадник серії «Ти і поліція» присвячений інституту притягнення до адміністративної відповідальності в частині діяльності поліції. Ви детально розглянете основні етапи притягнення до відповідальності: складення протоколу про адміністративне правопорушення, затримання за вчинення адміністративного правопорушення та складення протоколу про це, здійснення особистого огляду та огляду речей особи, а також винесення постанови по/у справі про адміністративне правопорушення, якою накладається адміністративне стягнення (покарання), оскарження такої постанови, виконання постанови (сплата штрафу).
Ви також дізнаєтеся про особливості, пов’язані з відповідальністю неповнолітніх та з адміністративними правопорушеннями у сфері безпеки дорожнього руху – випадків притягнення водіїв до адміністративної відповідальності, зокрема й в автоматичному режимі (новий інститут автофіксації).

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

Дізнатися більше

Отримати друкований примірник – тут

Діти макет на сайт.cdr

Підлітку про поліцію

У п’ятому практичному пораднику серії «Ти і поліція» викладено базові поради для дітей (неповнолітніх старшого шкільного віку) щодо основ спілкування з поліцейськими. Порадник викладено простою для розуміння мовою та не обтяжено посиланнями на правові норми, які регулюють ту чи іншу ситуацію. Окремо до кожного розділу додаються поради для батьків, що уможливлює спільне засвоєння інформації, викладеної у пораднику.

Найбільш типові ситуації згруповано у таких тематичних блоках: «Пред’яви документи і виверніть кишені», «Відчиніть – поліція!», «Вам потрібно прибути до відділення поліції», «Ви порушили громадський порядок. Проїдьмо до відділення для складання протоколу», «Це ти скоїв злочин? Зізнавайся!», «Побиття у поліції».

Цей практичний порадник орієнтовано не тільки на дітей (неповнолітніх) старшого шкільного віку, а й на їх батьків та всіх небайдужих до правової освіти нового покоління.

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

Дізнатися більше

Отримати друкований примірник – тут

14925458_1126655697420728_4165041409061577504_n

Більш розгорнута інформація з практичних порадників «Адвокат у кишені» та «10 порад водієві» міститься у мобільного додатку «Поліція під контролем» – http://policeundercontrol.org/.

Також для завантаження доступна візуалізована інформація.

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) — неурядова правозахисна організація, що з 2010 року здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів.

З додатковими запитаннями звертайтеся за адресою: umdpl.association@gmail.com.