Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '3333f7c89911df85abc553148125efdf', '54.224.133.152', 1529856788, 'user_login_block', '02e353805630d016d56b1603a5c3df42', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='cb76eb60fb78f064edeff0a53e6ec91c' WHERE csid=5905533 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 5905533 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 5905533 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1529856788, solution='R53rr' WHERE csid=5905533 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Онлайн-курс з права «Людина та держава. Правила гри» розпочався на EdEra. За змістовим наповненням і форматом викладу він не має аналогів в Україні. Онлайн-курс безкоштовний, триватиме сім тижнів. Зареєструватися на нього є можливість за посиланням: ed-era.com/law-essentials.

До створення курсу залучені 12 провідних експертів і представників міжнародних організацій: зокрема, ОБСЄ в Україні, Ради Європи, ООН та ЮНІСЕФ. Разом з експертами кожну тему розглядають модератори-провідники. Всі лекції подані в форматі дискусії, що супроводжується анімованими презентаціями, а також великою кількістю завдань для систематизації набутих знань. 

«Розробляючи концепт та формат онлайн-курсу з права, ми прагнули “оживити” предмет, зробити його практичним і цікавим. Так народився новий цікавий формат, у якому студент наче потрапляє в фільм, де знайомиться з двома юристами-провідниками. Разом з ними, від теми до теми, він спілкується з найкращими спеціалістами в кожній конкретній сфері правознавства та отримує практичні знання із “перших вуст”, – пояснює Ілля Філіпов, СEO EdEra та експерт з дистанційної освіти ОБСЄ в Україні.  Обізнаність громадян у праві – запорука успішної країни з імунітетом до популізму та неправомірних дій. Сподіваємося, що курс суттєво посприяє розвитку правової освіти в Україні». 

У рамках онлайн-курсу «Людина та держава. Правила гри» експерти розглянуть характеристики держави та державної влади, поняття права, форми захисту прав людини, міжнародне правосуддя та діяльність міжнародних організацій.

«Мені здається, що юриспруденція – принаймні в умовах правових систем країн континентальної Європи, і України зокрема – завжди починається з якісної теорії та вивчення загальних речей. Ми рухаємося від теорії до практики. Від принципів права – цих внутрішніх пружин правової системи, без яких закони є просто набором випадкових і часто погано сформульованих правил – до конкретного законодавства та адміністративної й судової практики, – розповідає Дмитро Вовк, експерт курсу, доц. НЮУ ім. Ярослава Мудрого, запрошений дослідник у Центрі Вудро Вільсона, Вашингтон.  Цей онлайн-курс містить чимало своєрідних «ключів», що дозволяють зрозуміти як насправді функціонують правові інститути, які цінності й ідеї покладені в їх основу».

Онлайн-курс зацікавить людей, що лише починають знайомитися з правом,  а також медійників і громадських активістів, старшокласників, студентів початкових курсів і викладачів.