Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '5d59c143c7e853250ff60b7c39092ff4', '54.225.59.14', 1537876206, 'user_login_block', '8c2400e58dca474566a3d5a7c057305e', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='ca7e488b7573fb1d1abae4bc61b0b740' WHERE csid=9980573 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 9980573 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 9980573 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1537876206, solution='dPKNj' WHERE csid=9980573 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

19-21 вересня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Чернівці та Хотин з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що? Тренінг «Як написати грантову заявку на конкурси ЄС?»
Коли? 19 вересня, 11.00 – 14.00
Де? м. ЧернівціБуковинський медіа-центр BelleVue, вул. Кобилянської, 2 (2-й поверх)

Під час тренінгу учасники більше дізнаються як отримати грантову підтримку ЄС, як підготувати успішну грантову заявку, як працює грантове фінансування та які є поточні програми та гранти ЄС, на які можна подати заявку. Реєстрація за таким посиланням; детальніше про захід тут.  

Що? Інтерактивна гра для молоді на тему «Засідання Ради ЄС: як Україна отримала безвіз»
Для кого: студенти, учні старших класів
Коли/де? 19 вересня, 15.00 – 16.30, м. ЧернівціЧернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, вул. Коцюбинського, 2 (Інформаційний центр ЄС)
Коли/де? 21 вересня, 15.30 – 17.00, м. Хотин, Хотинська центральна районна бібліотека, вул. Франка, 2

Інтерактивна гра для студентів та учнів старших класів допоможе пояснити їм принципи та механізми роботи однієї з найважливіших інституцій Європейського Союзу. На прикладі процесу прийняття рішення про запровадження безвізового режиму для України учасники гри не лише розвинуть навички спілкування, ведення дебатів та зрозуміють, у який спосіб відбувається процес ухвалення рішень у Раді ЄС, але й, побувавши міністрами, зможуть власноруч долучитися до важливих питань порядку денного однієї з ключових інституцій Європейського Союзу. 

Що? Дискусійна панель «Безвізовий режим з ЄС: про що мають знати громадяни»
Коли? 19 вересня, 17.00 – 18.30
Де? м. ЧернівціБуковинський медіа-центр BelleVue, вул. Кобилянської, 2 (2-й поверх)

Учасники заходу обговорять, зокрема, особливості безвізового режиму між ЄС та Україною, права та обов’язки громадян України, перші результати безвізового режиму. Також охочі отримають практичну інформацію, що стосується подорожей до 30 країн Європи, які стали безвізовими для українців з 11 червня 2017 року. Експерт дискусіїАнатолій Марциновський, журналіст онлайн-видання «Європейська правда». Реєстрація за таким посиланням. Детальніше про захід тут

Що? Круглий стіл з представниками владних структур міста Чернівці та Чернівецької області
Запрошуються: представники обласної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій Чернівців та області
Коли? 20 вересня, 10.30 – 12.00
Де? м. Чернівці, Чернівецька обласна державна адміністрація, вул. Грушевського, 1, зала засідань ОДА, кімната 301

Під час заходу експерти Представництва ЄС в Україні розкажуть, з-поміж іншого, про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зроблять огляд програм Євросоюзу, зокрема, інформаційних, освітніх та культурних проектів. Реєстрація за таким посиланням. Детальніше про захід тут.

Що? Панельна дискусія для представників місцевого бізнесу «Вихід на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти, особливості та успішні кейси українських бізнесменів»
Коли? 20 вересня,  15.30 – 17.30
Де? м. ЧернівціЧернівецька торгово-промислова палата, вул. Стасюка, 20

Під час дискусії учасники дізнаються про чинні програми ЄС з підтримки бізнесу, особливо для тих, хто планує експортувати свою продукцію в ЄС. Також учасники обговорять вигоди, які надає Угода про асоціацію для бізнесу, та ознайомляться з успішними історіями місцевих підприємців, які вже експортують свою продукції в Європейський Союз. Реєстрація за таким посиланням; детальніше про захід тут

Що? Публічна дискусія для молоді, активістів та представників ГО
Коли? 21 вересня, 11:00 – 12.30
Де? м. Хотин, Хотинська центральна районна бібліотека, вул. Франка, 2

Під час дискусії експерти Представництва ЄС в Україні розкажуть про програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу, а також можливості співпраці. Реєстрація за таким посиланням. Детальніше про захід тут

Що? Виставка карикатур на тематику відносин між Україною та ЄС і вулична вікторина на знання фактів про Євросоюз
Коли?  21 вересня, 13:30 — 15:00
Де? м. ХотинХотинська центральна районна бібліотека, вул. Франка, 2

Мета вікторини та виставки карикатур – залучити якомога більше пересічних людей у імпровізовану дискусію про Європейський Союз і його відносини з Україною та, за допомогою розважально-інформаційного формату, сприяти поширенню європейських цінностей та ідей. Найактивніші учасники заходу отримають пам’ятні призи від Представництва ЄС. Карикатури для проведення заходу були люб’язно надані Інститутом світової політики. Детальніше про захід тут.

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі. 

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Ґуртовенко, телефон +38(050)8202777, ogurtovenko@internews.ua або Костянтина Ромашка, +38(098)6475547, kromashko@internews.ua.