Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '6435e2da678fd55052305ecedc0048c9', '54.224.89.34', 1539672302, 'user_login_block', '192ba142d3303ad4d0afdd5ff7840c4c', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='b24672d1cbc300442af264466844860a' WHERE csid=10667027 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10667027 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10667027 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539672302, solution='HMNhe' WHERE csid=10667027 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

13 жовтня 2017 року в ЦКМ КПІ імені Сікорського відбулося урочисте закриття щорічного Всеукраїнського конкурсу AgroChallenge, який відбувся в рамках 6-го щорічного Фестивалю Sikorsky challenge. Фундація Agrochallenge оголосила переможців 4-го Всеукраїнського конкурсу інноваційних аграрних проектів.

Міжнародне експертне журі відзначило проект «Технологія та обладнання ультразвукової кавітаційної обробки молока» в номінації «Краще технологічне рішення» з грошовим призом. Це унікальний проект, за яким майбутнє молочної промисловості. Технологія пропонує холодну стерилізацію та гомогенізацію молока за рахунок дії ультразвукової кавітації, що дозволить збільшити термін придатності молочних продуктів та їх споживчу якість. Цей проект може стати конкурентом відомій технології температурного знезараження, яка призводить до загибелі значної частини корисних речовин та вітамінів, а також гідродинамічної кавітаційної обробки молока, яка менш ефективна в плані знезараження та гомогенізації молока.

Проектом вже зацікавились ряд українських аграрних холдингів.

Компанія «AgroGeneration» відзначила і нагородила спеціальним призом два проекти:

- «Бездротові сенсорні мережі для точного землеробства, екологічного моніторингу та захисту довкілля (БСМ)», призначений для точного землеробства, екологічного моніторингу та захисту довкілля. За допомогою мережі розумних сенсорів для виміру інтенсивності фотосинтезу можуть бути вирішені такі проблеми, як визначення оптимальних доз добрива, гербіцидів, біодобавок, енергетичних і водних ресурсів; експрес-оцінка бактеріальних і вірусних захворювань рослин; оптимальне управління захистом зелених насаджень.

- «HUYGENS» – технологічний комплекс, який дозволяє вирішити проблему оптимізації режимів роботи мобільної техніки, що агрегатується з різним обладнанням, а також відслідковувати технічний стан мобільного засобу в реальному часі та проводити своєчасне його обслуговування.

Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку – МАЕР також відзначені ці два проекти (БСМ і HUYGENS).

Члени спеціального незалежного журі від агрохолдингів відзначили:

  • цікаву ідею проекту «IB-Chem Anti-Mycobacterium bovis» – діагностична імуноензимна тест-система для виявлення туберкульозу ВРХ;
  • актуальність та значущість для України проекту «ГеоАгроОцінка» – геопросторова система комплексної оцінки сільськогосподарських земель, що здатна надати об’єктивну оцінку вартості сільськогосподарських угідь, інформацію про сівозміну, стан інфраструктури місцевості, забезпеченість водою, відстані до населених пунктів та доріг, екологічний стан місцевості, соціоекономічні показники, якісну оцінку вегетації в різні періоди вегетації та в подальшому проводити моніторинг продуктивності будь-якої сільськогосподарської ділянки
  • території України у вигляді веб-ресурсу;

Проекти отримали пропозицію подальшої співпраці з агрокомпаніями.

Agricom Group, Костянтин Ільченко: «Глобальний ринок продовольства досить насичений пропозиціями і український агробізнес, щоб якісно конкурувати на ньому, має підвищувати власну економічну ефективність. Ця проблема рік-в-рік стає дедалі актуальнішою, а ті, хто цього не зрозумів безповоротно залишають галузь. Інновації – один з ключових елементів, які дозволяють забезпечити більш ефективне використання наявних ресурсів та, як наслідок, меншу собівартість готової продукції. Втім, сьогодні основну частину передового досвіду у вигляді техніки, посівного матеріалу, агрохімії тощо, наша держава імпортує. Фундація Agrochallenge за допомогою ініціаторів проектів здатна змінити ситуацію таким чином, щоб ми не лише менше користувалися чужими розробками, але і в решті решт розпочали експортувати свої власні. Особливо хотів би відзначити проекти, спрямовані на вирішення проблеми використання невідновлювальних ресурсів та мінімізації негативного впливу сільгоспвиробництва на навколишнє середовище. Вкрай важливо вже сьогодні задуматись над тим, що ми залишимо наступним поколінням у спадок. Agricom Group – компанія, яка обробляє 40 тис. га сільгоспугідь, із сучасною технікою, елеваторними комплексами та переробним виробництвом. Все це може стати чудовим плацдармом для тестування та розробки інноваційних рішень. Ми відкриті до співпраці з талановитою молоддю, тож, ласкаво просимо!»

AgroGeneration, Наталія Бондарчук: «Задля створення стійкого та прибуткового сільськогосподарського бізнесу, компанія AgroGeneration використовує новітні агротехнології та комплексний підхід до виробництва сільськогосподарської продукції, досягаючи економії за рахунок оптимізації виробничих процесів. Тому майбутнє ми бачимо за агро-IT стартапами в галузі точного землеробства, систем моніторингу та управління виробництвом, роботизації та автоматизації процесів. Чудово, що з’являються такі бізнес-акселератори, як AgroChallenge, які об’єднують студентів, науковців політехнічних та аграрних вузів для спільної праці та генерації новітніх, значущих для агросектора рішень і технологій. Практично всі ідеї і проекту конкурсу мають право на життя, але потребують коригування під практичні потреби та завдання агровиробників, ми готові допомагати проектам в цьому. Бізнес потребує інновацій, тому ми за міцний зв’язок науки та виробництва».

Станіслав Перевезенцев, менеджер департаменту розвитку цифрового бізнесу Креді Агріколь Банку, так прокоментував подію:  «Наш банк з особливою увагою ставиться до розвитку та інновацій. Підтримуючи Фестиваль інновацій «Sikorsky Challenge», ми сприяємо розвитку талановитої та інноваційної молоді України. Наразі підростає достойне покоління обдарованих українців, які дивляться в майбутнє та своїми ідеями, за нашої підтримки, в змозі змінити світ на краще. Ми дякуємо організаторам за фундамент для майбутнього розвитку: можливість винахідникам презентувати свої ідеї та бізнесу знайти щось корисне для удосконалення та модернізації робочих процесів».