Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Картинки по запросу Конфлікт інтересів Друга щорічна інформаційна кампанія «Конфлікт інтересів: треба знати!», спрямована на роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів. 

Уперше кампанія проводилася у 2016 році Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

У 2017 році експерти відвідають кожну з областей України з семінарами-тренінгами загального (для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, посадових осіб юридичних осіб публічного права) та спеціалізованого (для уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, працівників системи безоплатної первинної правової допомоги, представників громадських організацій, які працюють у сфері запобігання та протидії корупції) характеру.

Графік проведення семінарів-тренінгів можна знайти за посиланням.

Представники громадського сектору запрошуються на зустрічі. Зареєструватися можна тут.

Приєднуйтеся до кампанії у фейсбуці. 

Реєструйтеся на новий безкоштовний онлайн-курс, розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки ПРООН в Україні. Старт 9 грудня у Міжнародний день боротьби з корупцією!