Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, 'a45ed8daad566c8af241024e9acacd37', '54.225.59.14', 1537875253, 'user_login_block', '4abc59bc781b7dcffd3cff508539b457', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='285fe1f298f73b7d0e9192d129c3b7fe' WHERE csid=9980361 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 9980361 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 9980361 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1537875253, solution='84b6Z' WHERE csid=9980361 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Картинки по запросу Картування громад в Україні В Україні дедалі більше громад використовують методику картування для того, щоб вивчити та розвинути свій потенціал. Українські та закордонні спеціалісти підготували практичний посібник, у якому детально описали методику картування. Окрім того, автори навели практичні приклади того, як громада може впливати на розвиток своїх населених пунктів.

Картування громад, що відбувається у межах проекту “Містки громадської активності”, доводить, що навіть у невеликих населених пунктах є активні громадяни, що прагнуть вирішувати проблеми своєї спільноти. Незважаючи на те, що до процесу картування вже є залучені попередньо відібрані 12 громад малих міст, для усіх охочих дізнатися більше про цю методику організатори підготували посібник “Картування громад в Україні”, який можна завантажити у вільному доступі за цим посиланням.

 

Цільовою аудиторією посібника є активні громадяни, громадські діячі, голови сільських та міських рад, а також всі, хто хоче розвивати свої громади. Команда авторів (Ярослав Мінкін, Юрій Антощук та Ґжеґош Демель) – це тренери-іноватори, які працюють над зміцненням та активізацією громади в Україні та Польщі.

Кожна громада, за словами експертів із картування, має свій потенціал:   підприємства, центри громадської активності, освітні та культурні заклади. Але найголовніше – це люди та їхні можливості, як організовані групи, так й окремі особи, які мають знання, навички і таланти. Всі ці речі мають бути досліджені та відображені задля демонстрації справжнього потенціалу громади.

Як зазначає співавтор посібника Ярослав Мінкін, з допомогою простих інструментів картування мешканці можуть вирішувати проблеми своєї громади. “Українські ГО та органи місцевого самоврядування потребують нових ефективних інструментів для об’єднання громади та спільних дій на користь мешканців. Наша група авторів систематизувала світовий досвід з картування громад, щоб допомогти відстоювати суспільні інтереси”, – підкреслює він.

“Ми надаємо читачам універсальні методи та інструменти для визначення існуючих проблем, наявних ресурсів та пріоритетів для планування, реалізації та оцінки соціальних дій, які вони можуть легко застосувати в своїх громадах”, – додає Ґжеґош Демель.

Нагадаємо, що навчання із картування для інціативних груп із обраних 14-ти громад розпочалося із жовтня минулого року, а із червня 2017-го 12 громад із Львівської, Харківської, Запорізької, Донецької та Луганської областей отримали гранти на реалізацію своїх проектів. Результати картування громад у цих містах буде оприлюднено на сайті проекту – www.bridges.org.ua.

Картування громад є частиною проекту “Містки громадської активності”, що фінансується Єропейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США). Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».