Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  Подвійний успіх борців з Рокитного

24-27 жовтня в м. Ужгород відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків 2002 – 2004 р.н. де прийняли участь вихованці Новоселицької ДЮСШ (тренери Гогоман В.Д. і Вайпан А.В.). В напруженій і безкомпромісній боротьбі у ваговій категорії 42 кг з 15 учасників Вайпан Арсеній виборов ІІІ місце.

15-17 листопада в м. Хмельницький пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків 2004 – 2006 р.н. на якому Цуркан Вадим у ваговій категорії 48 кг став чемпіоном України. Юні спортсмени виконали норматив кандидата в майстри спорту України. З цим успіхом вітаємо спортсменів, спортивну громаду, батьків та тренерів і бажаємо подальших перемог.

Директор ДЮСШ      Раца М.О.

               

73 районна спартакіада школярів

 

15.11.2017р. в спортзалі Новоселицької гімназії пройшли районні змагання з баскетболу серед юнаків в залік 73 районної спартакіади школярів. За результатами змагань І місце посіла команда Новоселицької ЗОШ №3 (вчитель фізичної культури Боднарчук О.В.), ІІ місце – команда Топорівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Двірничук І.В.), та ІІІ місце – команди Тарасівецької ЗОШ (вчитель фізичної культури Саука О.Г.), та Подвірненської ЗОШ (вчитель фізичної культури Луцик О.І.).

 

Директор ДЮСШ      Раца М.О.