Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Хто працює тоді, коли всі веселяться і відпочивають? Чия повсякденна робота не завжди помітна, але важлива за своїм глибинним змістом? Хто своїм талантом зберігає та примножує культурний скарб народу? Безсумнівно, це – культпрацівник.
22 березня у районному будинку культури зібралися працівники клубних установ Новоселиччини, співаки, музиканти, танцюристи… аби привітати один одного з професійним святом.

Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва. До привітальних слів того дня приєдналися і заступник голови Новоселицької районної державної адміністрації Юрій Стаднічук, заступник голови районної ради Василь Горбатюк, Новоселицький міський голова Марія Нікорич, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Валентин Скоробогач та голова райкому профспілки працівників культури Людмила Мельничук. Вони також виконали почесну місію нагородження кращих культармійців району.
На урочистому зібранні зазначалося й те, що робота закладів культури залежить і від тісної співпраці та розуміння з боку місцевого керівництва. Приємним є те, що сільські голови сіл Магала, Мамалига, Динівці, Рідківці, Топорівці, Маршин¬ці, Костичани та Котелеве постійно піклуються про роботу закладів культури на високому сучасному рівні. Тож від імені сільських голів працівників культури привітала Магальський сільський голова Олена Нандриш.
Треба відмітити, що в галузі культури є багато родинних династій. У нашому районі це родина Олега Антонійчука, Лесі Теуту, Сергія Беспалька, Івана Масаловича та багато інших. І зовсім нещодавно у родині Нандришів із Магали сталося поповнення. У Маріана та його дружини Мар’яни народився синочок. Тож культармійці привітали своїх колег із цією подією та побажали їм, аби хлопчик ріс здоровим та продовжив справу батьків.
Незабутній концерт своїм товаришам у день професійного свята подарували: солісти районного будинку культури Олег Антонічук та Анатолій Калараш, керівник народного аматорського оркестру народних інструментів «Мугурел» районного будинку культури Олександр Демчучин, чоловічий квартет народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Тембр» районного будинку культури (керівник – Семен Вайнберг), художній керівник будинку культури с.Тарасівці Наталія Андрієш, солістка будинку культури с.Мамалига Лариса Гудан, жіноча вокальна група будинку культури с.Котелеве (керівник – Алла Постолатій), квартет клубу села Маршинці (керівник – Аурелія Бордіян), вокальна група «Аура» будинку культури с.Тарасівці (керівник – Наталія Андрієш), художній керівник будинку культури с.Балківці Ігор Саїнчук, художній керівник будинку культури с.Стальнівці Сергій Беспалько, солісти-інструменталісти будинку культури с.Магала Георгій та Михайло Гостюки, заслужений ансамбль танцю районного будинку культури «Ватра» (керівник – Іван Калараш), танцювальний колектив будинку культури с.Динівці (керівник – Василь Рябко). Тож, свято культармійців вдалося на славу.
Даніела ГАЛАК.