Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Отримайте посвідчення

У Новоселицькому районі є 638 багатодітних сімей, в яких виховується 2174 дитини. Найбільше багатодітних родин у селах Магала, Рокитне, Рідківці, Бояни, Котелево, Черленівка, Ванчиківці та м.Новоселиця.

 

У середньому кількість дітей у багатодітних сім'ях - троє дітей (459 сімей), є 103 сім’ї, де виховуються четверо, 39 - п'ятеро, 19 - шестеро, 12 - семеро, і по 2 сім'ї, де є восьмеро і дев'ятеро дітей.
Найбільша багатодітна сім'я, в якій виховуються 12 неповнолітніх дітей, це у Дмитра Сергійовича та Віри Степанівни Баб'як, які мешкають у с.Рідківці.
У серпні 2010 року в районі розпочато видачу посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї, яку здійснює відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Наразі за отриманням посвідчень звернулись 580 родин, котрі отримали посвідчення батьків з багатодітної сім'ї та 1220 посвідчень дитини з багато¬дітної сім'ї.
Отримання цих документів є офіційним підтвердженням статусу багатодітних та надає пільги за оплату комунальних послуг.
Дитина з багатодітної сім'ї має право на такі пільги: безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів; щорічне медичне обстеження; першо-чергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація; безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспор-том загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжнародних маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутріш¬ньо- та міжобласних незалежно від відстані і місця проживання; безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку.
Без посвідчень названі пільги не надаються. Тому раджу якнайшвид¬ше отримати документи.

 

Микола КОЗУБОВСЬКИЙ, начальник відділу
у справах сім’ї, молоді та спорту Новоселицької РДА