Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '699765b2ba4f6da2c96feffab9a748fe', '54.224.89.34', 1539669982, 'user_login_block', 'eef4910bb890c749be86534e14968532', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='0ac90609a164e98f2bbfd6668d8536a2' WHERE csid=10666405 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10666405 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10666405 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539669982, solution='68fT5' WHERE csid=10666405 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Захищаємо інтереси потерпілих на виробництві

Соціальне страхування відіграє добру, благородну, велику роль у розбудові громадського суспільства. Коло проблем, які вирішуються за допомогою соціального страхування, є незамінні та значимі.
Загальнообов’язкове державне соціальне страхування – це система прав, обов’язків і гарантій, яка передбачає надання соціального захисту, що включає матеріальне забезпечення громадян у разі хвороби, повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника та в інших випадках, передбачених законодавством, за рахунок грошей фондів, що формуються шляхом сплати страхових внесків власником або уповноваженим ним органом, а також бюджетних та інших джерел, передбачених законом.
За десять років існування Фонду у Новоселицькому районі виплати отримала 101 особа постраждала на виробництві та їх сімей. Загальна сума цих виплат становить 2811030 гривень. Щомісячний розмір страхових виплат потерпілим має стабільну тенденцію до зростання. Всього за 2010 рік виплата становила 688620 грн., що на 163% більше у порівнянні з минулим 2009 роком, а у порівнянні з 2001 роком цей показник зріс у 9 разів.
У відділенні станом на перше січня 2011 року знаходиться на обліку 75 потерпілих, які отримали травму на виробництві. Всі вони забезпечуються щомісячною страховою виплатою, пенсією, індексацією, постійно стороннім доглядом, побутовим обслуговуванням, ліками, санаторно-курортним лікуванням, протезуванням ніг, рук, палицями, милицями, ортопедичним взуттям, колясками, автомашинами.
Інвалідів та потерпілих на виробництві не обходять увагою та шаною: запрошують на вечори-зустрічі, круглі столи, вогники з нагоди знаменних дат, вручають пам’ятні подарунки тощо.
Звичайно, є ще багато невирішених проблем, які виникають у процесі з найбільш вразливою категорією людей – потерпілими на виробництві. Однак керівництво відділення ВДФССНВ намагається їх вирішувати спільно із адміністраціями та профспілками підприємств.
Усі види страхових виплат і соціальних послуг застрахованим та особам, які перебувають на їх утриманні, а також усі види профілактичних заходів, передбачених базовим Законом, проводяться Фондом за рахунок власних коштів, основним джерелом яких є страхові внески страхувальників.
Так, у порівнянні з 2001р., коли у відділенні на обліку перебував 201 суб’єкт господарювання (196 юр. осіб та 5 фіз. осіб) станом на 01.01. 2011 р. ця кількість збільшилась, на обліку відділення перебуває 992 суб’єктів підприємницької діяльності, з них: юридичних – 755, фізичних осіб з найманою працею – 237; у порівнянні з 2001 роком: юридичних – 201, фізичних осіб з найманою працею – 5, що складає в порівнянні у процентному відношенні приріст: юридичних осіб – 375,62 %, фізичних осіб з найманою працею – 4740%.
Надходження по страховим внескам у 2001р. становили 214,6 тис. грн., нарахована за актами перевірок пеня – 0,3 тис.грн., штрафів та капітальних надходжень не було; у 2010р. сума страхових внесків – 892,7 грн., пені – 0,4 тис.грн., штра¬фів – 1,9 тис.грн., капіталізованих коштів – 31,9 тис.грн. Всього сума надходжень за 10 років діяльності Фонду скла-дає 5092,02 грн. Рівень виконання прогнозованого показника надходження страхових внесків протягом 10 років діяльності Фонду становить 99,82%.
Найбільші перерахування внес¬ків протягом цих років зробили такі підприємства та установи, як: ВАТ "Мамалигівський гіпсовий завод", ТОВ "Родничок", відділ освіти Новоселицької РДА, Новоселицька ЦРЛ, ДП "М’ясо Буковини", ВАТ "Новоселицький птахокомбінат", ТОВ "Агрофірма ім.Суворова".
Основним завданням Фонду відповідно до базового закону є профілактика виробничого травматизму. І хоча штатна одиниця страхового експерта з охорони праці в нашому відділенні введена з 2007 року, за цей період зроблено немало. З 2007 року відділенням надано більше 260 консультацій з питань охорони праці. Надано допомогу по розробці 178 нормативних актів. А це – інструкції, положення програми та інші документи, які необхідні для функціонування відповідної служби в організації чи в приватного підприємця. Організовано та проведено більше 43 заходів з роботодавцями, робітниками, інженерами з охорони праці. Це – наради, конкурси, круглі столи. Під час проведення цих заходів та під час перевірок суб’єктів господарської діяльності розповсюджено більше 4000 одиниць різного роду літератури, та навчальних посібників з охорони праці. За ці роки питання профілактики виробничого травматизму висвітлено в 28 публікаціях в засобах масової інформації. В цих публікаціях висвітлювалися питання покращення умов праці, введення нових законів та інші. В цей період за рахунок коштів Фонду нав¬чено 79 спеціалістів з питань охорони праці на загальну суму 12 тис. грн.
Також до функцій страхового експерта з охорони праці входить і проведення перевірок підприємств та організацій району. За три роки проведено 167 перевірок. На даний момент на одного страхового експерта припадає більше 2 тисяч суб’єктів господарювання. Багато хто вважає, що такі перевірки непотрібні і є зайвими. Особливо там, де є невелика кількість робітників. Але слід розуміти, що перевірка страхового експерта в першу чергу носить консультативний характер. І якщо роботодавець дослухається до його пропозицій, то це не несе для нього жодних негативних наслідків, а в більшості випадків навпаки.
До введення штатної одиниці в відділенні також проводилася робота по профілактиці виробничого травматизму. Так само навчалися спеціалісти за рахунок коштів фонду, надавалися консультації. Організовувалися семінари та інші профілактичні заходи. Ця робота в більшості була покладена на начальників відділення та з 2005 року на страхового експерта іншого району В.С. Козака. Треба пам’ятати і про їхній вклад в рoботу профілактики виробничого травматизму у нашому районі.
Не можна забувати, що в нашому районі за 10 років існування Фонду ставалися нещасні випадки на виробництві. За цей період в районі сталися 28 нещасних випадки, внаслідок яких постраждало 28 людей.
Всі робітники відділення – від начальника до провідного спеціаліста – намагаються максимально допомогти роботодавцю у покращенні умов праці.
Сьогодні, підбиваючи підсумки, впевнено можна сказати, що відділенням у Новоселицькому районі за 10 років проведена велика робота, досягнуто значних результатів у роботі, розроблено і намічено багато планів на майбутнє.
Пройдено непростий шлях становлення та розвитку відділення Фонду, як сучасної, динамічної та високоефективної установи в районі, що відстоює інтереси потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Відділення працює ефективно і стабільно на благо тих людей, які зазнали горе, з якими трапився нещасний випадок на виробництві. Адже від нашої роботи залежить їх доля. Всі фахівці відділення доклaдають максимум зусиль для того, щоб інваліди та постраждалі на виробництві не втратили віру в те, що Фонд не залишить їх в скрутному становищі. Підтвердженням того, що ми йдемо правильним шляхом, є листи – подяки від інвалідів та постраждалих, в яких висловлюються слова подяки та вдячності за надану їм допомогу, приділену увагу та невтрачену надію, а іноді живе спілкування, якого в інвалідів бракує.
Що може бути кращим за такі щирі, добрі слова, які надихають працівників нашого відділення на більш творчу, людську та корисну для цих людей працю.
Від імені колективу відділення хочу запевнити, що ми завжди будемо опікуватися проблемами наших підопічних та допомагати їм повернутися до нормального життя в сучасному суспільстві.
Користуючись нагодою, хочу привітати всіх працівників відділення та тих, хто докладав зусиль для його створення, а саме: першого засновника відділення Калина Григоровича Нантоя, а також Анатолія Васильовича Белика, Петра Івановиа Пендуса, Анжелу Миколаївну Жовнір з ювілеєм Фонду. Нехай добрими справами та вагомими здобутками увінчається наша спільна праця заради добробуту наших громадян.
Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, добра, благополуччя та майбутніх професійних досягнень.
З святом.          

               Ігор КОХАЛ,

               начальник відділення виконавчої дирекції

               Фонду соціального страхування від

                нещасних випадків на виробництві у Новоселицькому районі