Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Художниця з Тегерана Зохра Етезад Салтана, що народилася без рук і навчилася писати картини ногами, стала натхненником для художника з Індії Ані До. Майстер пише свої картини язиком. Ні, він не тримає пензлика ротом, а дійсно пише полотна язиком, занурюючи його у фарбу. Крім того, майстер викладає уроки малювання в одній зі шкіл у штаті Керала.

Спершу натхненний художник намагався малювати картини носом, але потім дізнався, що до нього вже з'явилися подібні умільці. Але йому дуже хотілося творити подібні шедеври і тоді він спробував творити язиком. Написавши перші картини подібним чином, Ані До став отримувати багато позитивних відгуків, про нього почали писати газети.

Та диво-художника почали доймати проблеми зі здоров'ям: нудота та головний біль через хімікати і запахи фарби. Але маляр не зупинявся, намагався творити свої шедеври, і поступово нудота й болі пройшли - у майстра виробився імунітет.

На написання картини у Ані в середньому йде 3-4 дні. Зараз майстер пише портрети відомих індійських історичних особистостейта індуїстських богів. А останні 5 місяців художник працював над репродукцією «Таємної вечері».

Учні надзвичайного художника просто в захваті від картин і майстерності свого вчителя.

Відео

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RsToINy3QNM

 

Джерело
Відомості-UA.com