Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

До участі у Всеукраїнському етапі відбору прапороносців Євро-2012, який відбувся 6.04.12 на стадіоні імені Валерія Баннікова у Києві, були допущені по троє представників від регіону (2000, 1999 та 1998 рр.н.), які виступали змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» 2011/2012.
Буковину представляли троє юних футболістів з Новоселицького району.

Двоє буковинців стали лауреатами конкурсу і здобули право виносити прапор перед початком матчів Євро-2012. Богдан Кокошко (1998 р.н.) з с. Слобода став одним із восьми прапороносців фінального матчу Євро-2012. А Іван Ніколайчук (1999 р.н.) з Топорівців серед інших виноситиме прапор перед матчем Німеччина – Португалія у Львові.

Третій буковинський учасник відбору (Датський) виступив гідно, у двохсторонній грі забив гол, але автоматично випас з числа потенційних прапороносців, оскільки на час проведення фінальної частини Євро-2012 йому ще не виповниться 12 років (він народився 2000 р., але пізніше).

До програми відбору входили змагання з ведення м’яча, жонглювання, а також двохсторонні ігри. До слова, буковинський прапороносець фінального матчу Євро-2012 Богдан Кокошко зі своєю командою програвав 0:2, але забив два м’ячі (перший і третій) і зробив вагомий внесок у переможний результат 3:2.

Названі представники Новоселицького району були не єдиними буковинцями на Всеукраїнському етапі відбору прапороносців Євро-2012 – до складу журі увійшов і колишній актор Чернівецького муздрамтеатру Петро Мага, якого тепер більше знають як партнера Савіка Шустера у відомому політичному ток-шоу. Членами журі були також Валентин Щербачов, Андрій Ковальський, Микола Васильков, Олександр Денисов, Микола Моторний (спортивні журналісти), Олександр Каденко (перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України) та Владислав Ващук (екс-гравець збірної України).


Джерело: http://www.novoselica-rda.cv.ua