Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

З метою збереження національних традицій та здійснення національного виховання молоді нещодавно в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний заочний конкурс української декоративної творчості.
Протягом двох місяців учасники наполегливо готувалися до конкурсу: провели чималу науково-дослідницьку роботу та виготовили українські писанки, використовуючи сучасні напрями декоративно- прикладного мистецтва, зокрема – художня гладь, «квілінг» та декупаж.
Журі гідно оцінило творчі роботи гуртківців Будинку дитячої творчості.
Перше місце виборола Анастасія Дмитрієва, гурток «Паперовий вернісаж» (керівник Ксенія Дмитрієва), творча робота якої була виконана в сучасній техніці «декупаж» та вирізнялась яскравим оформленням і цікавим творчим задумом.
Перше місце і у Юлії Галак, гурток «Квілінг» (керівник Олександара Сорокіна), вироби якої були виконані в оригінальній техніці «квілінг», і зачаровували своєю креативністю.
Перше місце посіла юна майстриня Інна Вальчук (керівники Зінаїда Рускан, Ада Замар), яка представила на конкурс роботи в номінації «Петриківський розпис». Цією технікою Інна досконало і майстерно володіє, її творчі вироби були подаровані делегації з Канади, на згадку про Буковину.
Друге місце за яскраві писанки, виготовлені в техніці «художня гладь», посіли Лорідана Рижку, Вікторія Минзату, гурток «Художня гладь» (керівник Христина Бойко). Роботи дівчат були оцінені за високий рівень виконавської майстерності.
Завдяки наполегливій праці гуртківців і талановитих керівників вже п’ятий рік поспіль наш район виборює призові місця в даному конкурсі. Щиро вітаємо переможців та керівників гуртків, бажаємо творчих успіхів і наснаги. Так тримати!

   

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина ПРОЦЮК, зав.відділом БДТ