Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Американські дослідники медійного ринку придумали спеціальний термін для тих учасників інтернет-спільнот, які полюбляють ставити лайки. Науковці запропонували ввести в ужиток поки що спірний термін "слактивісти" - від англійського слова "slаck", що означає "неактивний".

Фахівці розділилися на два табори - тих, хто вважає таких користувачів виключно "пасивними", і тих, хто вважає, що любителі ставити тільки лайки приносять безперечну користь суспільству і здатні запросто міняти тенденції.

"Це як гучний свист у відповідь на дурниці. Скажімо, коли політики чи бізнесмени не бажають бачити очевидне або ж відбувається якась несправедливість, за кількістю "лайків", які супроводжують інформацію, можна легко зрозуміти реакцію самих мешканців тієї чи іншої країни, для яких вершиться та сама політика або ж відбувається будь-який процес", - стверджують представники Джорджтаунського університету.

Співробітники одного з каліфорнійських консалтингових агентств вважають, що "слактивісти" також приносять великі гроші, накручуючи рейтинги до якоїсь інформації, включаючи великі обсяги реклами, незважаючи на те, що зусиль майже не докладають . На думку науковців, "слактивісти" також підвищують поінформованість громадськості, витягаючи на поверхню актуальну інформацію.

Джерело
Відомості-UA.com