Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

Народилася 11 серпня 1960 року в селі Маршинці Новоселицького району. Відмінник освіти України, вчитель-методист, лауреат обласної педагогічної премії імені О. Поповича. Нагороджена золотою медаллю «10 років незалежності України». Кавалер ордена «Знак Пошани».

Закінчивши у 1976 році Новоселицьку середню школу № 2, Валентина Михайлівна поступила на філологічний факультет Бельцького педагогічного інституту, де навчалась до 1982 року. Після здобуття вищої освіти займала посаду методиста Новоселицького районного методкабінету, працювала вчителем російської мови та літератури Новоселицької СШ № 2.

ЇЇ талант організатора і керівника щедро розкрився за час роботи заступником директора з виховної роботи цієї школи. У 1992 році Валентина Михайлівна очолила колектив Новоселицької середньої школи № 2. За період роботи в школі домоглася того, що заклад отримав статус районного ліцею, змінивши не тільки назву, а й зовнішній вигляд, став передовою школою району і конкурентоспроможною на теренах області.

З 2005 року і до останнього працювала начальником відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації. Суттєвим є її творчий внесок у розвиток освітянської справи Новоселиччини.

Померла 3 лютого 2008 року. У Новоселицькому районному ліцеї, де навчалася і працювала В. М. Балан, відкрито на честь неї меморіальну дошку.