Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '7d82a2c59eb3a34955d32c00c136d59e', '54.224.118.247', 1539776495, 'user_login_block', 'e723082b0c0deb7bc15b2a05d3a827c3', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='a4f14d42f67bf201c43c170c047bf5b3' WHERE csid=10703084 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10703084 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10703084 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539776496, solution='Kam6t' WHERE csid=10703084 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Гарний відпочинок – це відпочинок не лише фізичний, але й моральний, такий, який можливий тільки у комфортних умовах. Всі зручності сучасної цивілізації і сприятлива атмосфера – родзинка номерів готелю «ВАЛЕРІЯ».


Для повноцінного відпочинку тіла – м’яке та велике ліжко, для внутрішнього спокою – під рукою всі можливі засоби зв’язку: телефон, супутникове телебачення, WI-FI; для впорядкування думок – заспокійлива атмосфера, створена влучним поєднанням елегантних меблів та гарного смаку. Аби відпустити всі думки і зняти втому за допомогою водних процедур, у номерах на гостей чекає повністю укомплектована сучасна ванна кімната.

Зупинившись у готелі «ВАЛЕРІЯ», Ви зможете відчути, як ваша душа і тіло відпочивають у гармонії, що зробить Ваше перебування вдвічі приємнішим.

Гості розміщуються у двох корпусах з центральним опалення. До Ваших послуг комфортабельні апартаменти, як для відпочиваючих пар, так і для сімей з дітьми, а також апартаменти з романтичним інтер'єром для молодих. 

Одночасно комплекс може прийняти до 45 відпочиваючих.

Готельно-ресторанний комплекс «ВАЛЕРІЯ» складається з головного корпусу №1 (основна частина номерів ресторан і 2 банкетні зали) та додаткового корпусу №2 (на 1-му поверсі ігротека, на 2-му поверсі 5 номерів).
Корпус № 1 введено в експлуатацію наприкінці 2004 року. Це 2-х поверховий будинок, в якому знаходяться:
- Люкс апартаменти (2 номери);
- Напів-люкс апартаменти (5 номерів);
- Двомісні (2 номери);
- Тримісні (1 номер).
В апартаментах входять: 2 кімнаті, санвузол, кімната відпочинку з супутниковим телебаченням.
Апартаменти оснащені сучасними меблями і технікою, можуть розміститися від 2 до 4 осіб.
Ванні кімнаті знаходяться в кожному номері та повністю укомплектовані. Холодна та гаряча вода постійно. Окрім номерів в корпусі є більярдна кімната, а також фінська сауна з елементами турецької лазні.
Люкс апартаменти: спальня, що складається з двоспального ліжка, тумби, лампа; вітальня: м'які меблі, килим, сучасні меблі, стіл і стільці, ТБ, холодильник, кондиціонер, ванна кімната.
Напів-люкс апартаменти: спальня, що складається з двоспального ліжка, тумби, вітальня: з двох роздільних ліжок, килим, меблі, стіл і стільці, ТБ, ванна кімната.
Двомісні апартаменти складаються з прихожої з шафою для одягу, спальня з двох роздільних ліжок, тумби, стіл, стільці, телевізор, санвузол, душова кабіна.
Тримісні апартаменти складаються з прихожої з шафою для одягу, спальня з двох роздільних ліжок, тумби, стіл, стільці, телевізор, санвузол, душова кабіна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

 

Корпус № 2 введено в експлуатацію в кінці 2004 року. Це 2-х поверховий будинок, в якому знаходяться:

 - Тримісні номери (4 номери)
- Двомісній номер (1 номер)
Всі номери укомплектовані: тумби, шафа для одягу, стіл, стільці і ТБ. У корпусі також знаходится санвузол і душова кабінка.

Наявність зручностей:
- Душ
- Санвузол
- ТБ
- Кондиціонер
 - Холодильник
- Фен
- Зручні мебліК-сть номерів


Категорія номера


К-сть осіб всього у номері


Вартість номера за добу


1


Стандарт-економ (спільний санвузол на поверсі)


2 + (1)


130 грн.

(без сніданку)


4


Стандарт-економ (спільний санвузол на поверсі)


3


240 грн.

(без сніданку)


2


Стандарт


2


220 грн.

(зі сніданком)


1


Стандарт


3


300 грн.

(зі сніданком)


5


Напів-люкс апартаменти


2 + (2)


300 грн.

(зі сніданком)


2


Люкс апартаменти


2 + (2)


350 грн.

(зі сніданком)