Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

 • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, 'b0a14fe357a0e1ed77b724f388623c12', '54.224.118.247', 1539777110, 'user_login_block', 'feecf7103ed7269e7a8136488d7836b5', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
 • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='c521ba5799f596f647ac1eea0178def0' WHERE csid=10703246 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
 • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10703246 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
 • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10703246 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
 • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539777110, solution='2PH9C' WHERE csid=10703246 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Календар професійних, офіційних державних, міжнародних, національних народних, церковних свят України у 2012 р.

1 січня - Новий рік  – одне з найулюбленіших свят українців. Незмінні атрибути цього свята – ялинка, прикрашена іграшками, Дід Мороз та його онука – красуня Снігуронька. У всіх регіонах нашої країни для дітлахів проводяться новорічні вистави, для дорослих – різні розважальні заходи. Україна зустрічає Новий рік гучними веселими компаніями, підіймаючи келихи ігристого шампанського опівночі!

7 січня - Різдво Христове.

Особливо врочисто і красиво відзначається в Україні Різдво Христове. Українці прославляють одну з найвеличніших подій у Християнській релігії – народження Сина Божого  Ісуса Христа. Традиційно Різдво – родинне свято, 6 січня, у Святвечір, готують святкову вечерю. За стародавнім звичаєм, на стіл подаються 12 пісних страв, головна з них – солодка кутя. Коли зійде перша зірка, всі члени родини сідають вечеряти, щиро вітаючи один одного: “Христос рождається. Славімо Його!”. 7–8 січня свято “виходить на вулиці”: у ці дні люди ходять в гості та діляться радістю з ближніми.

8 березня - Міжнародний жіночий день.

В Україні 8 березня традиційно називають «Жіночим днем», вважають святом весни та краси. Цього дня всі чоловіки вітають жінок квітами і подарунками. Радість початку весни, море квітів, усміхнені і надзвичайно привабливі жінки – все це формує дійсно весняний настрій цього свята.

15 квітня - Великдень.

Найвеличнішим та найзначущим у православних християн є свято Великодня. Напередодні свята, у суботу, люди йдуть до церков і святять святкові страви: паски – своєрідні хліби, крашанки та писанки – великодні яйця. Мистецтво української писанки продовжує вражати сучасників красою і вишуканістю свого символізму. Вітанням у пасхальні дні є слова: «Христос воскрес!».

             1-2 травня - День міжнародної солідарності праці.

            У світі Першотравень відзначають уже понад сто років. У сучасній Україні цей День – справжнє святкування весни. Практично всі виїжджають за місто з родинами і друзями, ближче до природи, на традиційний пікнік.

9 травня - День Перемоги.

Традиція святкування Дня Перемоги в незалежній Україні продовжує підтримуватися як і за часів СРСР. Це день відзначення Перемоги у Другій світовій війні 1945 року над фашизмом. 9-го травня вшановують ветеранів війни, віддають данину пам’яті загиблим, проводять урочисті заходи.

3 червня – Свята Трійця (П'ятидесятниця).

Свято Трійці, або Явлення Святого Духу, християни відзначають на згадку про події, що відбулися на п’ятдесятий день після Воскресіння Ісуса Христа. Цього дня в Україні зеленими гілками і квітами прикрашають оселі, храми й церковні подвір’я.

28 червня - День Конституції України.

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави – Основний Закон. Прийняття Конституції – це знаменне утвердження України як молодої суверенної демократичної держави, важливий крок у забезпеченні прав людини і громадянина. Святкування Дня Конституції має переважно офіційний характер. У столиці і регіонах відбуваються різноманітні урочисті заходи.

24 серпня - День незалежності України.

Саме в цей день 1991 року Верховна Рада України прийняла Акт проголошення незалежності України, який утвердив волю народу України, виявлену на референдумі. Це всенародне свято об’єднує українців  всього світу почуттям національної гордості і віри у власні сили.

Перенесення святкових днів у 2012 році

Згідно з ч. 3 ст. 67 КЗпП України, якщо святковий або неробочий день збігається з вихідним, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Таким чином, за графіком п'ятиденного робочого тижня з вихідними днями в суботу і неділю в 2012 р. намічаються такі перенесення:

 • Новий рік: 1 січня (неділя). Вихідний день переноситься на 2 січня (понеділок).
 • Різдво: 7 січня (субота), вихідний день переноситься на 9 січня (понеділок).
 • 15 квітня, Великдень - вихідний день перенесений з неділі на понеділок, 16 квітня.
 • 3 червня, Трійця - вихідний день перенесений з неділі на понеділок, 4 червня.

Передсвяткові дні - дні, в які тривалість робочого дня скорочується на одну годину:

 • 6 січня
 • 30 квітня
 • 8 травня
 • 31 грудня