Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

• user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '45e8fe9437b5391a9a8047c699ead7f1', '54.225.38.2', 1534888995, 'user_login_block', '310a5b94957363dc256632f414ac7444', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='52ba01bee9271d63dd792b3e0d405be6' WHERE csid=8260135 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 8260135 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1534888995, solution='Mj7Td' WHERE csid=8260135 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Іспанці забили італійцям 4 сухі голи

Іспанці забили перший м'яч вже на 14 хвилині першого тайму. Автор першого голу - Давид Сільва. Сеск, за яким не простежив Джорджіо К'єлліні, добігає із м'ячем до лицьової лінії і відкидає його до воротарської, саме звідти Давид Сілва і розстрілює головою вже порожні ворота.

Угорський арбітр Віктор Кашшаї зрозумів, що допустився помилки, не зарахувавши гол Марко Девіча в матчі Україна-Англія, повідомляє "Українська правда".

Як заявив суддя: "Після матчу ми подивилися повтори, і відразу ж зрозуміли, що допустили помилку".

Федерація футболу України не буде подавати апеляцію на рішення угорського судді Віктора Кашшаї, який не зарахував гол у матчі 3 туру групового турніру Євро-2012 з Англією (0:1), повідомляє "Українська правда".

Про це заявив президент ФФУ Григорій Суркіс.

Нагадаємо, що в УЄФА вже заявили, що Кашшаї помилився, не зарахувавши гол у ворота збірної Англії після удару Марко Девіча.

Україна покидає чемпіонат, програвши Англії із рахунком 0:1

У матчі проти Англії перший тайм збірна Українипровела на досить пристойному рівні. І логічною розв'язкою мав бути результативний прохід Ярмоленка: Андрій обіграв кількох захисників, треба було бити, але він втратив момент.

Перший тайм збірна України провела дуже на пристойному рівні. На 62 хвилині українці втрачають стовідсотковий момент для взяття воріт. Мілевський віддає пас на Девіча і той пробиває, але захисник виносить м'яч з лінії воріт. Хоча, як повтор показав, там був гол...

Наша збірна дуже багато атакувала. Сили, здавалося, її не залишать. Довели перевагу в статистиці за всіма показниками, змусили англійців вибудувати три ешелони оборони, кинули у бій ще двох атакуючий гравців.

Андрій Шевченко опинився на другій сходинці у списку найкорисніших гравців Євро-2012, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

На першому місці російський футболіст Алан Дзагоєв. Він визнавався найкориснішим гравцем в перших двох матчах збірної Росії.

1. Алан Дзагоєв (Росія) - 9,66

2. Андрій Шевченко (Україна) - 9,58

3. Златан Ібрагімовіч (Швеція) - 9,51

4. Давід Сілва(Іспанія) - 9,45

5. Клаудіо Маркізіо (Італія) - 9,39

Через проведення в Україні Євро-2012 країна не стала більш привабливішою для іноземних туристів

Про це свідчать дані опитування, проведеного консалтинговою фірмою Trendscope, яка представляє інтереси німецького турбізнесу.

Головний тренер збірної України Олег Блохін розповів про підготовку збірної України до важливого матчу з Англією у третьому турі Євро-2012.

Зокрема тренер розповів останні новини про Шевченка та закликав уболівальників підтримати збірну, повідомляє ТСН.

Роббен і команда не змогли знайти ключа до організованої і дисциплінованої німецької оборони.

Німці забили перший гол, скориставшись грубим провалом оборони «помаранчевих», Швайнштайгер просто еталонно "відрізав" Маріо Гомеса від захисників, а той не залишив жодного шансу Стекеленбургу.

Збірна Данії вже вдруге показує неймовірний характер, але ще однієї сенсації не сталося.

У минулому турі скандинави сенсаційно обіграли одного із претендентів на європейську футбольну корону - збірну Нідерландів. І сьогодні вони були близькі до того, щоб остаточно перевернути у "групі смерті" все з ніг на голову. Але не вийшло.