Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, 'cd3de8add4e842f4b7f81b4ceb67d42f', '54.224.247.42', 1539622869, 'user_login_block', '00f465128d22c97a0e5384f31d3cb856', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='d1e8acc1f29d20176f690f7069a838d6' WHERE csid=10654690 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10654690 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10654690 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539622869, solution='HfNT7' WHERE csid=10654690 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

4 липня в Австрії відбувся черговий раунд «Буковинського діалогу»

Мінімальний розмір пенсій становитиме 844 гривні
У зв’язку із ростом прожиткового мінімуму на Буковині з 1 липня підвищують пенсії. Про це інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

З 1 липня мінімальний розмір пенсій за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» становитиме 844 гривні.

У Лондоні продовжили виставку сучасного українського мистецтва "WELCOME TO UKRAINE". Про це повідомляє "Європейська Україна".

Виставка була запланована на 2 тижні, але так багато виявилося бажаючих її побачити, що організатори вирішили продовжити експозицію до 7 липня.

7 липня у Новодністровську на Буковині вперше відбудеться етнофестиваль «Дністер-Фест 2012».

Фестиваль створюють з метою позитивного туристичного іміджу Новодністровська, сприяння відродженню, збереженню і розвитку народних традицій та ремесел західних регіонів, обміну досвідом між творчими коллективами тощо.

Натомість у сусідніх західноукраїнських областях вища освіта значно дешевша

В офіційних документах Румунської республіки зазначено, що на Буковині проживає 20% румунів

Як інформує ТСН.ua., українська влада має намір вилучати у громадян України румунські паспорти, які за пільговими умовами роздають румунські емісари на Буковині. Про це заявив заступник голови громадської ради при МЗС України Ростислав Томенчук.

59-річний чоловік є донором протягом 36 років. Протягом 36 років 59-річний Микола Скігар регулярно здає донорську кров. Щокілька місяців чоловік приходить у пункт здачі крові, аби долучитись до порятунку людських життів.

"Спочатку здавав кров, щоб їздити на риболовлю"

На Буковині продовжує гостро стояти проблема значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої трави. Управління надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи міської ради та Чернівецький міський відділ УДТБ звертається до мешканців м.

“До Пасхальних свят залишилося три тижні, і за цей час необхідно очистити наш буковинський дім від сміття і навести в ньому лад. Кожен має знайти своє місце у всеобласній весняній толоці. До Великодня Буковина має виглядати, як писанка”, – таке завдання поставив сьогодні, 26 березня, голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв під час апаратної наради.

Що необхідно знати батькам, аби якнайкраще організувати дійство. Хрещення - це перша і одна з найважливіших, з релігійного погляду, подія в житті людини. Ще сто років тому головним для українців під час цього обряду було чітко дотримуватись усіх традицій. Це серйозно впливало на майбутнє щастя немовляти. Сучасні ж люди не такі забобонні.