Вхід

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Історичні події

  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT into captcha_sessions (uid, sid, ip_address, timestamp, form_id, solution, status, attempts) VALUES (0, '6d6fcfaef39345d70dcf983162c26d0f', '54.224.247.42', 1539627126, 'user_login_block', '9d5977e807c2644597b8fba688edbe49', 0, 0) in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 99.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET token='0e0bbafa273797cbe9f0b3975a8f170b' WHERE csid=10655767 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.module on line 216.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10655767 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT status FROM captcha_sessions WHERE csid = 10655767 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 129.
  • user warning: Table './bukovin1_novselu/captcha_sessions' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE captcha_sessions SET timestamp=1539627126, solution='t8bWM' WHERE csid=10655767 in /var/www/oftenupdated/data/www/novoselitsa.com/sites/all/modules/captcha/captcha.inc on line 111.

Іграшки для плавання та надувні матраци можуть луснути від сонця або перевернутися

Один з найбільш корисних та улюблених для більшості людей видів літнього відпочинку – плавання. Воно оздоровлює організм, сприяє розслабленню та відновленню сил. У спеку найкраще провести відпустку саме біля води.

Навіть 5-річні діти можуть придбати цигарки

За даними дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ 54% українських підлітків вважають, що можуть з легкістю придбати сигарети.

Рівень дитячої захворюваності й інвалідності у Чернівецькій області майже на 10% менший, ніж в середньому в Україні, інформує Головне Управління Охорони Здоров'я Чернівецької ОДА.

Більшість дітей на Буковині цілком здорові. Якщо брати за визначник пробу Руф’є, то діти основної групи складають 30%, а ще стільки ж мають лише дуже незначні відхилення від норми.

Тепер дітям із сіл та райцентрів, аби покататися на атракціонах, треба їхати до міста

За Союзу чи не кожен районний центр мав у парках атракціони, де діти могли безкоштовно покататись. Та через байдуже ставлення до державного майна та хаос у країні у часи розпаду СРСР, усе було занедбано. А хазяйновиті господарі прибрали безгосподарне добро, яке "не добре" лежало.

Наталю Євдошак відзначили медаллю «За працю і звитягу»

Буковинку, усиновительку трьох дітей Наталю Євдошак нагородили медаллю «За працю і звитягу», інформує прес-служба Чернівецької ОДА.

Державна відзнака жінці присуджена за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, створення умов для їх всебічного розвитку та високий професіоналізм.

Сучасні діти заробляють свій водійський стаж вже з трьох років

У Києві відкрили автошколу, в якій пропонують курси водіння для дошкільнят, повідомляє ТСН.ua. Вона покликана звільнити дітей від страху перед керуванням в майбутньому.

Зазвичай тут відпрацьовують танцювальні па, але раз на тиждень на паркет виїжджають автомобілі. Сучасні діти заробляють свій водійський стаж вже з трьох років.

Чим більша кількість дітей, тим швидше відпускатимуть на пенсію

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, за яким пропонують раніше відпускати на пенсію громадян, які мають дітей.

На думку автора проекту Катерини Лук’янової, це підвищить народжуваність і зміцнить сім'ї.

За кожну дитину хочуть мінусувати рік від пенсійного віку, але не більше 4 років для чоловіків і 10 для жінок. Про це повідомляє ТСН.

У Вижницькому, Герцаївському, Путильському та Сторожинецькому районах поширені старовинні імена

Протягом минулого року у Чернівецькій області зареєстровули 11 281 новонароджених (на 249 більше, ніж у 2010). З них - 5 774 хлопчики та 5 507 дівчаток.

Його роботу відзначили на конкурсі «Діти за чисту енергію»

В Українському Домі у Києві провели щорічну виставку-презентацію робіт-учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Діти за чисту енергію». На ній представили понад 600 робіт з усіх регіонів України. Головне завдання конкурсу - виховання серед школярів відповідального ставлення до використання енергоносіїв.

З 1 квітня допомогу при народженні першої дитини збільшили до 27330 гривень (на 2370 грн.). За народження другої дитини тепер отримуватимуть 54660 грн (більше на 4740 грн). При народженні третьої і наступної дитини розмір виплат становитиме 109320 грн (більше 9480 грн), повідомляє ТСН.